درباره ما

مجموعه نیکو پرورش صدرا با بیش از 20 سال سابقه در زمینه پرورش و فرآوری میگو از سال 79 در استان سیستان و بلوچستان ، شهر چابهار مشغول به فعالیت می باشد.

هر ساله صدها تن میگو، غالبا از نژاد وانامی که یکی از مقاوم ترین نژاد های میگو در برابر بیماری می باشند ، در سایت پرورش میگو شهید صنعتی گواتر ، پرورش داده می شوند و پس از صید و فرآوری به کشور های اروپایی و خاورمیانه جهت صادرات فروخته می شود.

نیکو پرورش صدرا با رویکرد حمایت از خانواده های ایرانی برآن شد تا طی 3 سال گذشته امکان دسترسی تمامی اقشار جامعه را به این محصول باکیفیت و پرخاصیت ، فراهم آورد و میگوی پرورشی را علی رغم وجود مشکلات فراوان در بازار داخل در دسترس عموم و بدون واسطه قرار دهد.

این امر توسط مجموعه ” آنلاین میگو ” که منتسب به نیکو پرورش صدرا می باشد ، از طریق سایت و اینستاگرام ، این امکان را میسر کرده است تا هر ساله در زمان اعلام شده توسط  مجموعه ، تمامی اقشار جامعه اعم از خانواده ها ، سازمانها ، ارگانها ، هتل ها ، رستوران ها و … می توانند نسبت به ثبت سفارش و حتی پیش سفارش بدون پرداخت هزینه اقدام نمایند.

هدف این مجموعه بر این است که هر قشری از جامعه به خصوص خانواده ها ، بدون هیچ واسطه ای و به آسانی هر چه تمام تر امکان دسترسی به این محصول مقوی و پر خاصیت را داشته باشند و از آن بهره مند شوند.